moringologo

PHP programozó állás

PHP programozót keresünk legalább 1 év és Laravel tapasztalattal!

Feladatok:
- weboldal, webáruház fejlesztés Laravel alapú keretrendszerben
- meglévő webes vállalatirányítási rendszerünk fejlesztése, új funkciókkal való bővítése

Szükséges ismeretek:
- PHP
- Laravel
- CSS, HTML5
- Bootstrap
- Verziókövetők
- MySQL
- JavaScript (JQuery)

Munkavégzés helye:
Elsődlegesen: Szeged és környékéről várjuk a jelentkező programozókat
Távmunka esetén akkor jelentkezz, ha heti szinten minimum 1-2 napra be tudsz jönni a szegedi irodánkba

Amit még érdemes tudni:
- referenciáknál írd meg, hogy mi volt pontosan a Te munkád
- a jelentkezőknek próbahetet fogunk tartani, hogy megismerjük egymást. (Csak azoknak, akinek a CV-je alapján eljutunk idáig)
- nincsenek felesleges megbeszélések
- csapatban dolgozunk, fontos, hogy tudj kérdezni és Te is segíteni a többieknek
- a feladatok mindig normális taskokban vannak levezetve
- hosszútávra keresünk csapattagot
- teljes értékű kollégát keresünk, de nem láncolunk az íróasztalhoz

Mivel foglalkozunk és kik vagyunk:
- egy folyamatosan bővülő szegedi digitális ügynökség vagyunk
- saját szoftvertermék fejlesztését végezzük, valamint összetettebb weboldalak és webáruházak fejlesztését végezzük a KKV szektor és önkormányzati cégek részére

Munkájára igényes, korrekt programozót keresünk, aki a csapatunkba is be tud illeszkedni.
Amennyiben érdekel, küldd el önéletrajzodat vagy LinkedIn elérhetőségedet e-mail címünkre: karrier (kukac) moringo.hu

PRÓBÁLD KI

A WORINGO ERP RENDSZERT!